Про компанію
18 років досвіду
20 салонів по всій території України
1800+ реалізованих проєктів
Компанія МAXIMUS створила торгову марку MAXWOOD і виробляє двері, шафи, кухні та інші столярні вироби з 2003 року. Бездоганний вигляд і найвища майстерність виконання всіх наших виробів – результат поєднання сучасних технологій виробництва, матеріалів високої якості і передових конструктивних рішень.

Компанія широко відома в професійному співтоваристві. Ми постійно співпрацюємо з провідними українськими архітекторами та дизайнерами.

Накопичені за час роботи компанією МАКСИМУС досвід, ідеї та рішення лягли в основу модельного ряду міжкімнатних дверей. Їхній дизайн продуманий таким чином, щоб відповідати вимогам різноманітних стилістичних напрямків в інтер'єрі. На ваш вибір велика кількість варіантів лиштви і декоративних елементів.

Також, за технічною документацією, від виробників вхідних дверей, ми виробляємо внутрішні накладки на вхідні двері. Всі двері представлені
в шоурумах наших дилерів, де їх можна не тільки побачити наживо,
але і «приміряти» різні комбінації і поєднання дверних елементів.

Також ви можете замовити у нас двері, шафи, кухню, стінові панелі, плінтус та інші столярні вироби за вашим власним ескізом. Ми із задоволенням спроектуємо, виготовимо і змонтуємо їх для Вас.